„Mes – prieš smurtą“.

Kovo mėnesį mokykloje vyko pilietinė akcija „Mes – prieš smurtą“. Jos metu, mokiniai kūrė plakatus, piešė piešinius, inscenizavo konfliktines situacijas, žiūrėjo video apie smurtą mokykloje, šeimoje ir kitose erdvėse, kalbėjo apie smurtą. Mokiniai diskutavo apie tai, kas yra smurtas, kaip jį atpažinti, ką daryti, kai pamatai, kad prieš kitą yra smurtaujama. Buvo informuota, kur kreiptis reaguojant į smurtą aplinkoje.  Atnešė nereikalingus diržus, kaip smurto prieš vaikus priemonę.
Šios akcijos vienas iš tikslų – užkirsti kelią smurtui prieš vaikus. Akcijos metu vaikai informuoti, kaip reikia elgtis pastebėjus smurtą, kaip padėti skriaudžiamam vaikui, kur ieškoti pagalbos ir svarbiausia netylėti, nekentėti. Netoleruojame smurto, smurtas prieš bet kokį asmenį negalimas.