Svečiuose Kalesninkų L. Narbuto gimnazijoje Kaziuko mugėje.

Šių metų kovo 3 d. mūsų mokyklos pradinukai svečiavosi Kalesninkų L. Narbuto gimnazijoje, kur šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius  ir  bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.
Mūsų mokyklos mokiniai labai atsakingai ruošėsi mugei  – tai patvirtina prekių gausa ir grožis. Prekeiviai nepamiršo laikytis  prekybos kultūros taisyklių ir maloniai bei mandagiai bendravo su pirkėjais.
Mugėje galima buvo įsigyti rankų darbo įvairiausių suvenyrų, popieriaus, nėrinių, papuošalų iš karoliukų ir kt. Smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: vaflių, spragėsių, keptos duonos, bandelių, pyragų, sausainių.
Po to visi smagiai žaidė, kai kurie vaikučiai surado sau naujų draugų.
Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei  daug malonių įspūdžių.