Saugaus interneto diena.

Minint Saugesnio interneto dieną, pradinių klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje vaizdo pamokoje „Saugus internetas“. Pamoka vyko bibliotekoje. Pagrindinis siekis buvo, skatinti mokytis naudotis internetu, atrasti saugų skaitmeninį pasaulį.
Kalbėta su moksleiviais apie įrenginių saugumą ir pagarbų bei atsakingą elgesį internete; kaip atpažinti virusu užkrėstą el. laišką arba SMS; kuo gresia prisijungimas prie nesaugaus „Wi-Fi“ tinklo; į ką atkreipti dėmesį, siunčiantis programėles; kokios informacijos apie save geriau neviešinti; ką daryti, jei tapai elektroninių patyčių auka.
Džiugu, kad vieni mokiniai uoliai rodo pavyzdį kitiems, kaip reikia tinkamai ir atsakingai elgtis internete. Juk atsakingas elgesys internete kaip ir geri darbai – užkrečia!