Tarptautinė vaikų knygos diena.

Balandžio 2-oji, per pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimtadienį, visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Mūsų mokykloje ši šventė taip pat  buvo paminėta. Šio renginio tikslas – sudominti mokinius knygų skaitymu, praplėsti jų literatūrinį akiratį.
Į literatūrinę popietę pasikvietė bibliotekininkė, kuri organizavo susitikimą knygai neabejingiems draugams.
Renginyje mokiniai apžiūrėjo eksponuojama paroda „Mano biblioteka“, galėjo įsivaizduoti, kur galėtų gyventi vaikiškos knygos.
Prisiminė, kaip reikia elgtis su knygelėmis, kad jų negalima plėšyti, o reikia gražiai elgtis – saugoti ir gerbti. Su dideliu susidomėjimu visi vaikučiai tvarkė knygutes.
Vyko viktorina, mokiniai skaitė knygas ne tik lenkų, lietuvių, bet ir rusų kalbomis.
Mokiniai  trumpai pristatė šiais mokslo metais jau perskaitytas knygas.
Šventės pabaigoje buvo  apdovanoti  geriausiai pasirodę mokiniai bei  daugiausia knygų perskaitę skaitytojai.
Knyga – tai indas, kuris mus pripildo, bet pats netuštėja…