Kalėdinis renginys – Jaselka.

Kalėdiniame renginyje  – „Jaselka“, kuris įvyko kaimo pramogų salėje,  dalyvavo mūsų mokyklos moksleiviai. Ten ši tradicinė šventė suburia  mokyklos ir seniūnijos bendruomenę, kaimo žmones, bei svečius. Juk Kalėdos – svarbiausia metų religinė šventė, kuriai negali likti abejingas  niekas.
Mokytojai į pasiruošimą „Jaselkai“ įdėjo daug širdies šilumos ir įstengė įtraukti į šventinį muzikinį spektaklį visus vaikus. Patys mažiausieji tapo Betliejaus piemenėliais, angelėliais. Vyresnieji vaidinimu atpasakojo Išganytojo gimimo istoriją. Vaidinimo scenarijus turėjo ir gilesnę didaktinę prasmę – atrasti meilės ir ištiesti pagalbos ranka reikalaujantiems, nes priimdami šio pasaulio mažutėlius, priimame Kristų.