Edukacinė kelionė į Trakus.

Mokyklos pradinių klasių mokinių edukacinė kelionė į Trakus, į šokolado gamyklą. Moksleiviai sužinojo, kaip ir kur užauga kakava, kaip ji apdorojama, kad būtų galima pagaminti kokybišką šokoladą, kokie priedai, įdarai yra naudojami. Sužinojo, kokie technologiniai procesai taikomi šokolado fabrikuose. Paragavo įvairių rūšių šokolado, marcipanų. Patys, pasitelkę vaizduotę, gamindavo skanėstus.
Susipažinę su konditerio, dizainerio profesijomis mokiniai gavo pažymėjimus, patvirtinančius, kad dalyvavo tikro šokolado gaminimo šou ir nuo šiol yra gero šokolado ekspertai.
Po edukacinės programos buvo pažintis su Trakais. Vaikai grižo labai patenkinti, kad įdomiai, linksmai ir turiningai praleido laiką.