IŠVYKA Į LR SEIMĄ

Gruodžio 3 diena mokyklos bendruomene išvyko į Vilnių, kur aplankėme Seimą ir senamiestį. Į šią kelionę pakvietė ir finansavo autobusą mūsų seniūnijos gyventojas seimo narys Leonard Talmont, kuriam esame labai dėkingi.

Atvykę į Vilnių, pirmiausia aplankėme Katedros aikštės kalėdinę eglutę. Diena buvo žiemiška – krito snaigės, spindėjo lemputės, ir mes pajutome tikrą Kalėdų dvasią. Kadangi daug mokinių šių metų eglutę gyvai pamatė pirmą kartą, ši išvykos dalis paliko didelį įspūdį. Pasidarę po keletą nuotraukų atminimui, ir senamiesčiu keliavome į Seimą. Ten mus pasitiko gidas.  Jis parodė mums svarbiausias seimo rūmų sales ir papasakojo apie jų funkcijas, taip pat sužinojome, kaip veikia Lietuvos Seimo rinkimai ir kaip priimami įstatymai – sužinojome visą eigą nuo projekto pateikimo iki pasirašymo. Turėjome progą pamatyti keletą žinomų politikų, susipažinti su sudėtinga Seimo veiklos sistema ir net pasimatuoti Prezidento kėdę, todėl išvyka tikrai nenuvylė.

Mokiniai Parlamento rūmuose lankėsi pirmą kartą, todėl įspūdis liko neišdildomas.

.