Šventojo Andriejaus burtai

Kalėdiniai burtai prasidėdavo dar prieš prasidedant adventui – per Šventąjį Andriejų. Lapkričio 30-ąją, Šventojo Andriejaus dieną, prasideda tikrų tikriausias kalėdinių burtų maratonas, kurio kulminacija, žinoma, stebuklingąją Kūčių naktį. Nuo seno šią dieną žmonės švęsdavo pirmąją žiemos šventę ir pradėdavo laukti Saulės sugrįžtuvių. Ši naktis buvo laikoma ypatinga, pranašiška. Tikėta, kad merginos šią dieną gali susapnuoti savo būsimą vyrą.

Šv. Andriejaus diena yra puiki proga linksmintis, todėl lapkričio 29 d. mokyklos įvyko vakarėlis. 10 klasės mokiniai paruošė įvairius burtų žaidimus jaunesnių klasių mokiniams. Vakarėlio atmosfera buvo mįslinga ir pilna paslapčių. Vėliau mokiniai linksminosi diskotekoje.

.