Lokomotyvu į Juliano Tuvimo eilėraščių pasaulį“

Penktadieni, rugsėjo 13 d. Dainavos bibliotekoje vyko garsinis eilėraščių skaitymas, skirtas  J. Tuvimo 125 – osioms gimimo metinėms. Šiame renginyje dalyvavo Dainavos pagrindinės mokyklos 1-4 klasių moksleiviai su savo auklėtojomis K. Vienckievič bei O. Giliazetdinova. Renginio pradžioje bibliotekininkė  papasakojo apie vaikų poetą J. Tuvimą.  Jauni klausytojai labai susidomėję klausėsi įdomios, kartais juokingos informacijos apie poeto gyvenimą ir jo kūryba. Mokiniai pakaitomis skaitę pasirinktus eilėraščius, įskaitant „Dramblys Trąbalski“ („Słoń Trombalski“), „Akiniai“ („Okulary“), „Paukščių radijas“ („Ptasie plotki“), „Lokomotyvas“ („Lokomotywa“), „Abėcėlė“ („Abecadło“) ir kitus. Kai kurie eilėraščių fragmentai buvo deklamuoti kartu. Buvo labai smagu ir juokinga. Pabaigoje vaikai apžiūrėjo  Juliano Tuwimo vaikų poezijos knygų parodą.