Stovyklos darbas

2019 birželio 10 – 14 dienomis, mūsų mokykloje šurmuliavo vasaros stovykla ,,Vaivorykštė‘‘. Laisvalaikį drauge leido 1-4 klasių mokiniai.
Stovykla ,,Vaivorykštė“ vaikus viliojo pilną įdomių užsiėmimų programa. Stovyklos atidarymo dieną mokiniai pristatė stovyklos šūkį, kūrė stendą, tai buvo bendras darbas ,,Papuoškim vaivorykštė vasaros žiedais‘‘. Mokiniai pristatė stovyklos taisykles, surengė dainų ir šokių koncertą.
Antrą diena važiavome į Trakus. Tai buvo ekskursija laivu ,,Nepažinti Trakai‘‘. Mokiniai plaukdami pamatė gražiausias šio unikalaus Lietuvos kampelio vietas: Trakų pilį, Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmus, bei galėjo grožėtis Galvės ežero panorama.
Trečią diena apsilankėme Vilniaus zooparke.  Zooparke mokiniai susipažino su gyvūnais, sužinojo apie juos daug įdomių faktų. Patyrė naujus įspūdžius ypatingoje erdvėje. Vėliau buvo pasivaikščiojimas po senamiestį. Mokiniai patyrė daug naujų įspūdžių.
Ketvirtą diena dalyvavome edukacinėje pamokėlėje ,,Audimo mokyklėlė‘‘ kuri parošė Baltosios Vokės pramogų centras. Mokiniai darė apyrankes, pynė pintinių juostos.
Penktą diena stovyklos uždarymo proga buvo surengti žaidimai, smagios fizinio aktyvumo estafetės. Kiekvienas ugdytinis, pasibaigus stovyklai gavo diplomą ir dovanelę.