Kūrybinės dirbtuves „Skaitome ir iliustruojame knygelės“

Dainavos bibliotekoje balandžio 2 diena vyko kūrybinės dirbtuves „Skaitome ir iliustruojame knygelės“, skirti Tarptautinės vaikų knygos dienai paminėti. Bibliotekoje susirinko Dainavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su savo  mokytojomis K. Venckievič ir O. Giliazetdinova.  Bibliotekininkė papasakojo mokiniams apie Tarptautinę vaikų knygos dieną bei apie pasakų kūrėją  H. K. Anderseną ir jo kūrybą, kadangi ši diena švenčiama rašytojo gimtadienio dieną – balandžio 2 –ąją.

Renginio metu vaikai vardijo žinomas H. K. Anderseno pasakas. Papasakojo ir apie savo mėgstamas  H. K. Anderseno pasakas. Be to prisiminę ir  kitus pasakų kūrėjus bei jų pasakas. Renginio metu vaikai apžiūrėjo knygų pajuodėlę. Išsirinko po vieną  knygutę kuria su mielu noru bei dideliu susidomėjimu vartė dar kartą. Skaitę ištraukas iš šių pasakų. Vėliau vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu mažieji lankytojai turėjo nuspalvinti  iliustracijas šioms  pasakoms. Vaikai smagiai leido laiką. Už pastangas ir aktyvų dalyvavimą, puikius kūrybinius darbus visi buvo pavaišinti saldumynais.

.