Lietuviu kalbos diena paminėta Dainavos bibliotekoje

Kovo 7 d. Dainavos bibliotekoje vyko skaitymo valandėlė, skirta Lietuvių kalbos dienai. Renginyje dalyvavo Dainavos pagrindinės mokyklos 1-4 klasių moksleiviai su savo auklėtojomis. Renginio pradžioje bibliotekininkė trumpai papasakojo apie lietuvių kalbos svarbą ir reikšme kiekvienam žmogui. Mokiniai pakaitomis skaitę lietuvių poetu eilėraščius apie gimtąją kalbą, tėvyne. Po eilių skaitymo vyko diskusija, po kurios dalyviams buvo pasiūlyta išrinkti gražiausius lietuviškus žodžius. Malonu buvo stebėti su kokiu užsidegimu mokiniai rašę, spalvino ir skaitę  parašytus žodžius.

Iš anksto mokykloje buvo organizuotas pradiniu klasių mokinių dailiojo rašto konkursas apie Lietuva, skirtas lietuvių kalbos dienai.  Todėl šia proga renginio pabaigoje už gražu rašymą 1 kl.- Darijai Vilbik, 2 kl.- Sabinai Nagytei, 3 kl. – Olegui Molis  bei  4 kl. –   Severinui Sviglinskiui buvo įteikti pagyros raštai bei suvenyrai, o bibliotekininkė savo ruožtu už aktyvu dalyvavimą renginyje visus pavaišino saldumynais.