Prie bendro stalo…

Šv. Kalėdos – tai artimųjų, šeimų, draugų susitikimo prie bendro stalo, kuriame negali pritrūkti kalėdaičių, metas. Tai, pirmiausia, meilės, džiaugsmo ir apmąstymo metas. Tai gera proga susitikti ir ištarti sveikinimus.

Tradicija jau tapo organizuoti susitikimus mūsų mokyklos bendruomenėje, nes ir čia kuriame savitą šeimą, be to, tai yra puiki proga ištarti vieni kitiems sveikinimus, pasidalinti kalėdaičiais. Kalėdaičių dalijimosi momentas – tai puiki proga išreikšti giliai širdyje slypinčius jausmus. Artėjančių švenčių proga linkiu visiems sveikatos, Dievo palaimos ir optimizmo. Manau, kad suderinę šiuos dalykus, lengviau žengsime į naujus 2018 metus, – kalbėjo mokyklos direktorė Marijolia Antul.

Po išsakytų linkėjimų skambėjo kalėdinės giesmės, o ant stalo netrūko tradicinių patiekalų, kuriuos ragaujame Kūčių vakarą. Susitikimo metu tvyrojo draugiška atmosfera.