Dainavos bendruomenė dalinosi kalėdaičiais

Gruodžio 21 d. Dainavos laisvalaikio salėje vyko šventinis seniūnijos gyventojų susitikimas. Susirinkusiems seniūnijos gyventojams meninę programą paruošė Dainavos pagrindinės mokyklos mokiniai su tikybos mokytoją Liolią Dorodko, muzikos mokytojų – Stasių Krupovičių, bei pradinių klasių mokytoją – Olgą Giliazetdinovą. Pristatę kalėdinį vaidinimą ir giesmes jie suteikė šventei pakilios nuotaikos. Susirinkusius pasveikino Dainavos seniūnas Stanislav Vysockij, supažindinęs publiką su nuveiktais darbais. Jis pasidžiaugė, kad renginys yra puiki proga visiems susitikti, pabendrauti, pasidžiaugti šių metų pasiekimais ir pasidalyti šventine nuotaika. Į susirikusius taip pat kreipėsi Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, linkėdama visiems sveikatos, tarpusavio supratimo, ramybės šeimoje ir gražaus švenčių laukimo. Eišiškių parapijos vikarui Renaldui Kučko sukalbėjus maldą ir pašventinus kalėdaičius bendruomenės nariai tradiciškai dalijosi kalėdaičiais, linkėdami vieni kitiems sveikatos, ramybės, gražių Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.