Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Dainavos pagrindinė mokykla mini Lietuvai svarbią istorinę datą – Vasario 16-ąją. Valstybės atkūrimo dienai paminėti mokykloje yra parengtas teminis stendas.

5 – 8 klasių mokiniai dalyvavo konkurse “Pakeliui į Vasario-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną”, kur demonstravo savo žinias apie sunkų Lietuvos kelią į nepriklausomybę, apie knygnešių ir daraktorių pasipriešinimą rusifikacijai, apie tautinio atgimimo veikėjų kultūrinę, politinę veiklą. Taip pat trumpai apibūdino 1918 m. vasario mėnesį susiklosčiusią Lietuvoje politinę padėtį, kuria pasinaudojusi Lietuvos Taryba priėmė Lietuvos valstybės atkūrimo aktą.

Mokyklos koridoriuje eksponuojama mokinių piešinių paroda, skirta Vasario 16-ajai. Tai spalvingi piešiniai apie mūsų Tėvynės grožį.