Sveikinimai mokytojams

Tam, kad rastų geriausią skambesį, mokytojui tenka kasdien „derinti stygas“ ir daug dirbti. Ir maloniausia, kai šis sunkus darbas atsiperka. Be mokytojų kilnaus darbo pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir doras. Mokytojai – mylintys, rūpestingi, išmintingi bei kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus reikalingi.
Spalio 2 d. mūsų mokykloje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Tą dieną  mokiniai pavadavo mokytojus – tapo pradinių klasių auklėtojais, kūno kultūros, kalbų, biologijos, istorijos mokytojais. Baigiantis dienai, mūsų šaunieji „mokytojai“ pripažino, kad mokytojo darbas nėra toks lengvas, kaip jiems atrodė.
Po pamokų mokiniai deklamavo eilėraščius, skambėjo muzika bei auklėtinių sveikinimai .
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios šventės kūrimo.