Nepriklausomybės diena – ypatinga diena kiekvienam lenkui.

2014 m. lapkričio 11 d. Dainavos kultūros centre vyko renginys, skirtas paminėti Lenkijos Respublikos Nepriklausomybės 96-ąsias metines.

Ši diena, pažyminti Lenkijos Respublikos Nepriklausomybę, yra ypatinga kiekvienam lenkų tautybės žmogui. Praėjus 123 padalijimo metams, lenkų tautos pasiryžimo ir stiprios valios, pagrįstos patriotiškumu, tikėjimu ir drąsa, dėka 1918 metais Lenkija grąžinta į pasaulio valstybių žemėlapį. Šią iškilmingą dieną, pagerbiant mūsų protėvius, turime atsiminti, kad mūsų pareiga -išlaikyti savo tautiškumą ir perduoti jį ateinančioms kartoms. Linkiu, kad mus jungtų vienybės jausmas.

Patriotinę nuotaiką susirinkusiesiems suteikė Dainavos pagrindinės mokyklos mokinių, kurie pristatė scenas iš Lenkijos istorijos jos nepriklausomybės atgavimo kelyje, pasirodymas.