„CYBERteens“ kūrybinės dirbtuvės Kauno Žalgirio arenoje, Tarptautinei Saugesnio interneto dienai 2020 paminėti.

Saugesnio interneto  savaitė  2020-aisiais metais minima vasario 10-15 d. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.
Vasario 11  dieną ir Dainavos pagrindinės mokyklos mokiniai Dovilė Dovsevičiūtė, PavelLabovič, Kamilė Antulytė, Daniel Učkuronis, Arnold Labovič dalyvavo Tarptautinės saugesnio interneto 2020 minėjime Kaune Žalgirio arenoje, kur  varžėsi  19 komandų. Jie varžęsi dėl  saugesnio interneto  idėjų pristatymu, reikėjo pristatyti nesaugaus interneto  iššūkį. Komandos darbą pristatė Daniel Učkuronis.

.