“Senų pasakų burtai”

Lapkričio 5 d. švenčiama Tarptautinė pasakų personažo diena. Pelenė, Coliukę, Undinėlė, Raudonkepuraitė, Aladinas, Jonukas ir Gritutė, Mykė Pūkuotukas – šiandien yra jų šventė.

2019 m. lapkričio 5 d.  į Dainavos biblioteka susirinko Dainavos pagrindinės  mokyklos 1-4 klasių mokiniai su savo mokytojomis paminėti šiai diena. Renginio  pradžioje vaikai apžiūrėjo knygų parodėlę “Senų pasakų burtai”. Po to kiekvienas papasakojo  apie savo mėgstamiausius pasakų personažus.

Vėliau buvo žaidimų,  reikalaujančių žinių apie pasakų turinį, žinomus ir mažiau žinomus. Vaikai sprendė galvosūkius, atpažindavo pasaką pagal perskaityta knygos fragmentą,  turėjo nuspalvinti iliustracijas šioms pasakoms. Vaikai labai gerai žino pasakas ir puikiai susidorojo su užduotimis. Už pastangas ir aktyvų dalyvavimą, puikius kūrybinius darbus visi buvo pavaišinti saldumynais.