Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Mūsų mokykloje Europos kalbų diena buvo paminėta rugsėjo 26 dieną, kurios tikslas parodyti mokiniams kaip svarbu yra mokytis kalbų ir skatinti domėjimąsi kitomis šalimis.

Renginio metu mokiniai ruošia pristatymą apie lenkų, lietuvių bei vokiečių kalbų istoriją, kalbų mokėjimą ir vartojimo statistiką.

Atlikdami kitas užduotis mokiniai pasitikrino bei pagilino savo žinias apie kitų šalių vėliavas, žymiausius pastatus bei pasisveikinimus. Galėjome pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos mokiniai moka pasisveikinti net aštuoniomis kalbomis.