„Spalvingas aitvaras“

Vasaros prasidėjus, birželio 4 – 8 dienomis, Dainavos pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas vaikų vasaros poilsio projektas  – 5 dienų vaikų vasaros stovykla pradinių klasių mokiniams. Vaikai susirinko į stovyklą „Spalvingas aitvaras“, kur jų laukė pilna įdomių užsiėmimų programa. Stovyklos atidarymo dieną vaikai kūrė aitvarą, bei rungėsi sportinėse estafetėse. Vaikai buvo pakviesti į Dainavos Kultūros centrą, kur žaidė įvairius žaidimus. Vyko edukacinę ekskursiją į Baltosios Vokės pramogų centrą, kur dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „ Duonos kelias“. Į stovyklą atvyko Šalčininkų visuomenės sveikatos biuras, kur vaikai dalyvavo smagiose fizinio aktyvumo estafetėse, žaidė ir piešė ant plevelių. Vaikai sukūrė nuostabius piešinius. Stovyklos uždarymo proga buvo surengtas žaidimas „Piratai“, po to buvo piknikas. Vaikai puikiai praleido laiką, mėgaudamiesi kruopščiai jiems suplanuota programa, pažino ir išmoko daug naujo.