Paskutinio skambučio aidas pradinių klasių mokiniams

2018m. gegužės 31d. mokykloje nuaidėjo paskutinio skambučio aidas pradinių klasių mokiniams. Į šventiškai paruoštą klasę susirinko vaikų tėveliai, mokytojai, mokyklos vadovė.  4-ąją klasę baigę mokiniai gavo išsilavinimo pažymėjimus, kuriuos įteikė mokyklos direktorė M. Antul.    Po įteikimo visi grožėjosi 4-tos klasės mokinių paruošta programa, kuriuos metu ketvirtokai dainavo, šoko, deklamavo eiles. Ketvirtokus pasveikino ir 1-3 klasių mokiniai ir priešmokyklinę grupę.

Atsisveikinimo žodį klasės vadovei O. Giliazetdinovai, draugams tarė ketvirtokai.

Šventės pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti diplomais už labai gerą ir gerą mokymąsi bei aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos gyvenime.

Buvo įteikti padėkos raštai tėveliams, kurie per šiuos mokslo metus aktyviai dalyvavo mokyklos gyvenime.