Lankėmės Valdovų rūmuose

Gegužės 11 dieną Dainavos pagrindinės mokiniai vyko į ekskursiją – į Valdovų rūmus.

Valdovų rūmai – ypatinga ir Lietuvai labai reikšminga vieta. Čia sukaupti archeologiniai radiniai pasakoja mums apie mūsų valstybės pradžią, apie Lietuvos karalius, kunigaikščius. Ekskursiją vedė maloni gidė, kurios visi įdėmiai klausėmės ir sužinojome kaip gyveno to meto žmonės, kaip įspūdingai atrodė to meto kambariai, lubos, ginklai, šarvai, karūnos. Apžiūrinėję eksponatus, mokiniai keliavo į aukštesnius aukštus. Ekskursija Valdovų rūmuose baigėsi viršutiniame aukšte esančioje apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsivėrė neapsakomo grožio Vilniaus panorama. Visi liko sužavėti prabanga, senove, eksponuojamais daiktais.

Grįždami užsukome į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“. Namo grįžome kupini įspūdžių.