Pažintinė išvyka į Kernavę

6 – 9 kl mokiniai kartu su istorijos mokytoja Valentyna  Grinevič ir lietuvių kalbos mokytoja Janina Drack patyrė jaudinančią ekskursiją į pirmąją Lietuvos sostinę Kernavę. Ši vietovė įrašyta į pasaulio kultūros paveldo sąrašą UNESCO.  Archeologijos ir istorijos muziejuje susipažinome su didinga Kernavės istorija. Apžiūrėjome miestelį, kuris garsėja istorinių architektūrinių paminklų gausa. Čia išlikusios XIV a. kunigaikščio Vytauto laikų bažnyčios liekanos, dvi koplytėlės. Šalia bažnyčios, ant stataus šlaito, įrengta apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vienas gražiausių Lietuvos vaizdų – piliakalniai, tarp padūmavusių miškų vingiuojanti Neris. Įlipome į piliakalnius, fotografavomės prie pilies, prie bažnyčios. Mums labai patiko.