Mokytojų dienos šventė

Spalio 6 d. Dainavos pagrindinėje mokykloje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Tam, kad rastų geriausią skambesį, mokytojui tenka kasdien „derinti stygas“ ir daug dirbti. Ir maloniausia, kai šis sunkus darbas atsiperka. Be mokytojų kilnaus darbo pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir padorus. Mokytojai – mylintys, rūpestingi, išmintingi bei kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus reikalingi. Tą dieną, vos tik peržengę mokyklos slenkstį, mokytojai buvo pasitikti su gėlėmis ir mokiniu sveikinimais. Šią dieną mokytojų kasdieninį darbą ir pareigas perėmė mokiniai – devintokai vedė pamokas. Po pamokų mokytojai buvo pakviesti į aktų salę – čia jų laukė šventiški, išradingi, linksmi mokinių sveikinimai bei svečiai – į šventę pakviesti mokytojai-senjorai.

Už  jaukią ir šiltą popietę  nuoširdžiai dėkojame mokiniams.