Sportuojame su tėvais

Mūsų, suaugusiųjų, ypač tėvų pagrindinis vaidmuo yra pastebėti, gerbti ir puoselėti natūralų, nepakartojamą savo vaiko augimą. Fizinis aktyvumas – ypač svarbus sveikos gyvensenos komponentas, kurį turime suformuoti jau vaikystėje. Todėl fizinio aktyvumo skatinimas, kartu su sveikos mitybos įpročių ugdymu, turi būti vykdomas nuolatos ir šeimoje, ir mokykloje.

Spalio 5 dienos į mokyklos sporto salę sugužėjo mokiniai ir jų tėveliai. Visi buvo nusiteikę pamiršti savaitės rūpesčius, atsipalaiduoti, pasportuoti. Renginio tikslai  – skatinti bendravimą šeimoje, laisvalaikio leidimą kartu, aktyviau įtraukti tėvus į mokyklos gyvenimą. Praktiškai dalyvaudami veikloje, mokiniai vadovaujasi sveikos gyvensenos principais, įgyja neigiamas nuostatas žalingų įpročių atžvilgiu.