„Mažasis Eruditas 2015“

2015 m. gruodžio 16 d. Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos pradinių klasių mokytojai organizavo rajoninį 2-4 klasių mokinių konkursą „Mažasis Eruditas 2015”, kuriame varžėsi ir mūsų mokyklos mokiniai: Diana Jasielionis ir Dovilė Dovsevičiūtė.
„Mažasis Eruditas 2015“ konkurso etapas, kurio metu siekta išsiaiškinti labiausiai išprususius mokinius atskirose klasių grupėse. Konkurse dalyvavo moksleiviai, kurie atsakė į klausimus iš įvairiausių mokslo sričių. Mes džiaugiamės, kad mūsų mokykloje irgi yra mokinių, kurie nori įvaldyti mokymosi medžiagas virš jų programų. Sveikiname nugalėtoja Dovilę Dovsevičiūtė 4 klasės mokinę užėmus III vietą, bei Dianą Jasielionis 2 klasės mokinę už gerą pasirodymą.