Su Rugsėjo pirmąja – Mokslo ir žinių diena

Su Rugsėjo pirmąja – Mokslo ir žinių diena, Dainavos pagrindinės mokyklos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai!

Rugsėjo pirmoji – simbolinis grįžimas prie žinių lobyno… Lobyno, kuris bene didžiausias turtas kiekvienai šaliai. Išsilavinimas ir žinios visada suteikia laisvę.  Susitinkame po labai gražaus ir reikalingo laikotarpio – ilgų, šiltų vasaros atostogų. Čia jūsų laukia draugai ir mokytojai, čia atsiveria galimybės siekti žinių, geriau pažinti save, atskleisti savo gabumus. Saugių, sveikų, ramių ir įdomių mokslo metų linkėjo progimnazijos direktorė Marijolia  Antul, Šalčininkų r. Savivaldybės Tarybos narė Jadvyga Sinkevič bei  Dainavos seniūnijos seniūnas Stanislav Vysocki.

Į naujus mokslo metus ženkite kupini ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis. Linkim, kad smalsumas, žinių troškimas ir jaunatviška energija sėkmingai įveiktų visus iššūkius!