Tarptautinės vaikų gynimo dienos minėjimas

,,Besparnis būtų gyvenimas,
Tuščias, niūrus, vienareikšmis,
Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys,
Jei šviesus vaiko juokas
Nepaglostytų mūsų širdies,
Meilei jos nepažadintų,
Nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai…..“
(J. Marcinkevičius)
Vaikai – tai didžiausias turtas, kurį gyvenime turime, brangesnis už auksą ir visus kitus turtus. Tai pats mieliausias, nuostabiausias gyvenimo spinduliukas.
Š. m. birželio 1 d. visus ikimokyklinės – priešmokyklinės ugdymo grupės „Meškiukai“ vaikučius bei jų tėvelius Mikimausė pakvietė į pačią nuostabiausią vaikų šventę. Buvome pasiilgę vieni kitų po tokio ilgo nesimatymo. Mikimausė vaikams buvo sugalvojusi daug įdomių užduočių.: „Spalvotų parašiutu kilnojo kamuoliukus“, „Kas greitesnis – kamuoliuko nešimas ant šaukšto“, „Kas vikresnis?“. Pasportavus ir išrinkus nugalėtojus šventė persikėlė į vidinį darželio kiemą. Vaikai pamatė staigmeną: čiuožyklą – karuselę. Mikimausė neleido vaikams nuobodžiauti. Diena buvo pilna staigmenų.
Mikimausė pasakė stebuklingus žodžius ir visus vaikus pavaišino skaniausiais vaisiais.